Napsali nám

 

Dobrý večer pane Valento.
Právě jsme dorazili úspěšně domů. Vše výborně klaplo. Ještě jsme se byli otestovat. Zítra se dozvíme výsledek. Moc Vám děkuji za báječnou dovolenou a těším se na další spolupráci. Posílám pár fotek z oslav Nového roku atd. Krásný večer.
J.S.     4.1.2020

Dobrý den, je radost, že v dnešní době stále existují lidé, kteří dodrží co slíbí a neuvěřitelně se orientují v oboru, kterému se věnují. Moc děkuji a od této chvíle s nikým jiným než s Vámi nebudeme cestovat.

Hezký den J.K.   18.10.2019

Vážený pane Valento,
moc děkuji za rychlé vyřízení, opravdu jste kabrňák.
Věřím, že nebude třeba další Vaší asistence a bude vše v pořádku a hlavně, že bude svítit sluníčko :-).
Přeji pěkný den a díky moc
F.K.       18.10.2019

Dobrý večer,
Manželka stále vzpomíná na šampaňské na Ibize a naše ze sklepa ji moc nechutná, asi budu potřebovat další dovču!
Doufám,že Svatomartinské víno dorazí brzo počítám s Vámi.
Děkujeme,děkujeme a děkujeme!!!
S pozdravem
rodina H.     17.10.2019

Dobrý večer, jen v krátkosti… všechno super, na letišti v Norimberku i v Turecku… všechno jsme našli, vše dobre označené, super služby v letadle… pro děti… omalovánky, bonbóny. Dovca skvělá, nechtělo se mi zpátky, příští rok zavčas u Vas objednám Řecko 👍🏽Moc Vám děkuji, jsme černý jako cikáni. Oprasila jsem ruštinu a němčinu, skvěle jsem se domluvila, když člověk musí, tak to jde samo…. ani jsem netušila, že mi to tak jde, ale fakt… stydím se mluvit, ale v Turecku to nikdo neřešil, takže jsem mluvila a mluvila. 🙈. Ještě jednou Vám moc děkuji. Vážím si toho a určitě se příští rok ozvu, ale vcas☝🏽.
Díky. E.      18.8.2019

 

Dobrý den, chci moc poděkovat za vyhledání dovoleny. Musím říct ze to byla bomba 🙏🏻👍🏻 opravdu. Čistý krásný moře úžasný přístup pro děti, hotel čistý, jídla až nad hlavu, to samé pití, drinky, bylo tam i dost vyžití v městě pro děti.Opravdu jsme si to všichni užili plne.
Moc děkujeme
V.T.      1.8.2019